Stil Tasarım

Yaz Konseptine Uygun Çocuk Gelinlik Modelleri

papatya detayli x3 - Yaz Konseptine Uygun Çocuk Gelinlik Modelleri

Yaz aylarını yaşadığımız şu günlerde; gelin adayları birbirinden güzel gelinlikler arasından seçimlerini yapıyor. Bu yaz dünya evine girmeye hazırlanan gelin adayları için özel olarak üretilmiş olan birçok farklı gelinlik modeli piyasada kendisine yer buluyor. Yazlık gelinlik modelleri arasından seçim yapacak olan bir gelin adayı, seçeceği gelinlik modeli sayesinde hem sezonun modasına uygun bir görünüm elde etme, hem de istediği tarzı yakalama fırsatı arıyor. Farklı modelleri ile yaza uygun olacak şekilde tasarlanmış gelinlikler arasında en fazla tercih edilen modeller; kabarık, straplez, tek omuz, kısa, mini, dantelli, yırtmaçlı ve dekolteli gelinlikler yer alıyor. Bunun yanı sıra kapalı giyinen gelin adayları için özel olarak yaz aylarına uygun olacak şekilde üretilmiş olan tesettürlü modeller de çeşitlilik arz edecek şekilde piyasada kendisine yer buluyor. Ama bizi ilgilendiren aslında gelin değil de yanındaki minik nedimeler.

Her konsepte uygun çocuk gelinlik modeli bulunuyor

Çocuk nedime gelinlik modelleri içerisinden seçim yapacak olan bir anne, seçeceği gelinlik modeli ile düğünde çocuğunun en şık olma fırsatını yaratacaktır. Düğününde herkesi etkilemek ve sezonun modasına uygun olan bir görünüm yakalamak isteyen minik nedime; bu yaz için özel olarak tasarlanmış olan gelinlikler içerisinden trend bir görünüme kavuşmaktadırlar.

Çocuk gelinlik modelleri, daha çok ince kumaşlardan üretilmiş olan gelinlikleri kapsamaktadır ve iç kısımlarında astar mevcuttur. Bu sayede çocuklarınız kendilerini daha ferah ve daha rahat bir ortamda bulmaktadırlar. Bu yüzden yazın daha sade ve daha ferah modelleri tercih ederek düğünde boy göstermek doğru bir tercih olacaktır arkadaşlar.

Çocuk gelinlik modellerimizi buradan takip edebilirsiniz.

pankostum.com/cocuk-gelinlik-modelleri