Siz değerli müşterilerimizden gelen mesajları elimizden geldiği kadar kaydedip saklamaya çalışıyoruz fakat bazen yazılan mesajlar gözden kaçabiliyor, bizde tüm bunlar için kendimize anı sayfası yapmaya karar verdik. Gönderdiğiniz güzel mesajları okurken çok mutlu oluyoruz ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Anı defterimizi okurken umarım sizinde yüzünüzde tebessüm oluşturabiliriz.

 

"Bu arada söylemeden geçemeyeceğim çok kısa bir zamanda harika bir kostüm ve söz verilen zamanda teslimat gerçekleşti, herkese kesinlikle tavsiye ederim.💕"
Aynur B.
Pamuk Prenses Elbisesi
5/5
"Prensesimin doğum günü kostümü için verdiğiniz tüm emeklerinize çok teşekkür ederiz.😊🙏💗💕 Bayıldım, harika olmuş.😊❄️ Muhteşemsiniz."
Zeynep M.
Elsa Mini Kuyruklu Kostüm
4.8/5
"Kargomuzu aldık görününden hiçbir farkı yok çok teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere.❤️"
Seda S.
Geyik Tokalı Yılbaşı Kostümü
4.7/5
"I love the outfits very much!!!! Better then I expected for both of my babies. Everyone loved their pebbles and bam bam theme outfit. Derya was very helpful and understanding and responded quickly to my messages. She did such a great job.​"
Alexa D.
Taş Devri Konsept Kostüm
5/5
"Merhaba; kostüm için yardımcı olmak istedim. Prenses benim yeğenim olur ☺️ Harika kostümü bize diken @pancostume firmasıdır."
Betül S.
Pamuk Prenses Elbisesi
4.6/5
"Kargom ulaştı, harika emeğinize sağlık beklediğimden de güzel. 👏 Sadece kargo biraz geç geldi onun dışında her şey süper"
Burcu S.
Kırmızı Başlıklı Kız Kostümü
4.4/5
"Elbisemizi çok beğendik. Çok güzel kalitesi, ilginiz, hızınız zaten süper. Her şey için teşekkür ederim.🙏"Damla K.
Minnie Mouse Çocuk Kostümü
5/5
"I LOVE this dress. The dress is a LOL Surprise Queen Bee inspired dress. The dress fits perfectly on my 4 year old and she loves it. The dress was made with high quality material and it has some weight to it, which I love. Thank you so much!"
Talicia B.
LoL Bebek Kraliçe Arı Kostümü
4.5/5
"Muhteşem harika bir kostüm. Elinize sağlık @pancostume 💕"
Banu Alkan
Flamingo Kız Çocuk Kostümü
5/5
"I forgot to tell you that i got the gift yesterday. Thank you for your patience and helps."
Karen B.
Unicorn Elbisesi
4.3/5
"Kıyafetimiz çok güzel oldu elinize sağlık 🙏"
Seda H.
Unicorn Elbisesi
5/5
"Elbisemize herkes bayıldı teşekkür ederiz Pan Kostüm ailesi 😍 Seneye Görüşmek Üzere"Saniye D.
Mini Pamuk Prenses Kostümü
4.5/5
"If I could give 10 Stars I would! Absolutely love our pebbles costume. It’s unique and just what we wanted. Highly recommend Derya! She is such a joy to work with and is truly gifted. I will most definitely be ordering again.🎈"
Samatha S.
Taş Devri Çakıl Kostümü
5/5
"Doğum günümüzü yaptık çok da güzel bu ikinci kostümümüz elinize emeğinize sağlık."
Gönül B.
Çakıl & BamBam Kostümü
5/5
"Çok teşekkür ederiz, ellerinize sağlık🙏💕"
Nur Ş.
White Rose Çocuk Gelinlik
5/5
"I recently ordered this BEAUTIFUL Queen Bee dress from PAN COSTUME! This dress is absolutely exquisite! All 100% handmade and the most beautiful little dress I have ever seen! My granddaughter just turned five and we gave it to her for her birthday and she absolutely went crazy! The quality is BEYOND expectation. We are totally blown away with these products and can’t wait to order more! Trust me, you will not be disappointed! The highlight of my granddaughter’s birthday party where is this dress! We just can’t get over it! It is absolutely stunning!"
Linda L.
LoL Bebek Kraliçe Arı Elbisesi
5/5
"Derya hanım kargo geldi çok teşekkürler 🙏 bu kadar kısa sürede bu kadar şık, zarif bir kostüm yapmanıza inanın hayranlık duydum ve bayıldım😍. İstanbul'da isim yapmış yerlerde bile böyle sonuç almadığımı söylemek isterim"
Seda N.
Unicorn Elbisesi
5/5
"Ben hepsiburada sitesinden görüp beğenmiştim ve sipariş verdim. Sonra araştırınca instagram hesabınızı buldum ve takibe başladım. Çok başarılı ürünleriniz var tekrar teşekkürler, hayrlı işler."
Eylül L.
Prenses Sofia Elbisesi
4.8/5

Sizde deneyimlerinizi iletin yayınlayalım.

info@pankostum.com

WhatsApp: 0850 255 16 68