Unicorn Elbise

Kız çocukları arasında tartışılmaz en çok sevilen karakter unicorn, durum böyle olunca bizde kayıtsız kalamadık ve minik unicornlara özel bir unicorn elbise tasarladık, hatta 2 model desek daha doğru olur. Çünkü modelimizin birinin ön etekleri kısa ve arkaya doğru gittikçe kuyruk şeklinde uzuyor, bir diğeri ise tamamen küçük yaşlar için hazırlanan rengarenk mini bir eteğe sahip olan unicorn kostümü.

En Çok Hangi Yaş Grubu İçin Tercih Ediliyor?

Unicorn elbisesini 2017 yılında ilk çıkarttığımız günden buyana Türkiye’nin 68 iline ve Dünya’da ülkemiz haricinde 4 farklı ülkeye gönderim gerçekleştirdik. Bu gönderilen unicorn elbiseler arasında ise en çok tercih edilen 5-6 yaş grubu oldu bunu sırası ile 9-10 ve 7-8 yaş grupları takip etti.

Kullanılan Malzemeler Neler?

Biz bu elbiseyi tasarlarken dikkat ettiğimiz en önemli nokta ürünü kullanıcak olan çocukların özgürce haraket alanına sahip olmalarıydı, kim güzel unicornu ayağına dolaşan tüllere basıp yere düştüğünü görmek ister ki?

Şimdi gelelim bu tasarım unicorn elbisemizde kullandığımız malzemelere: mikado, saten, kristal tül, payetli kumaş, yapıştıma taş, yapma çiçek, inci ve beyoğlu taşı özenle seçilmiştir. Giyip çıkartması kolay olması için modelin sırtı fermuarlı çalışılmıştır. Ürünün iç kısmında diğer modellerimizde olduğu gibi astar kullanılmıştır. Resimde görülen el yapımı unicorn tacı ise bizden size küçük bir hediye.

Instagram