Pamuk Prenses Elbisesi

“Ayna, ayna söyle bana benden güzeli var mı bu dünyada?” Var dedi ayna… Çok daha güzel biri var.

Çok sayıda masal geldi ve gitti, ancak birçoğu Pamuk Prenses gibi hayal gücümüze dokunamadı. Walt Disney, 1937’de dünyaya ilk uzun metrajlı animasyon filmi, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’i çıkarttı. Bunun yanı sıra, bir film müziği albümü yaptı ve yayınladığı ilk Amerikan filmi oldu. Proje yapım aşamasındayken, rakipler “Disney’in delisi” olarak adlandırdılar. Walt’un kardeşi Roy ve karısı Lillian bile ona bu konuda karşı çıktı. Kimse başarılı olabileceğini veya para kazanabileceğini düşünmemiştir, 1939’da bir tam boyutlu Oscar heykelciği ve yedi minyatür olan onur ödülü aldı. Yazarlar, “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler için, milyonlarca insanı büyüleyen ve harika bir yeni eğlence alanına öncülük eden önemli bir ekran yeniliği olarak tanındı” diye köşe yazılarında övgü ile bahsetti.

İki Farklı Model

Çalışırken ıslık çalmaktan hoşlanıyorsanız ve prensinizin geleceği bir günü hayal ediyorsanız, Pamuk Prenses kostümlerimizden birini tercih edebilirsin. Onları bebekten çocuğa kadar değişen bedenler ile üretiyoruz. Küçük kızınız uzun etekli veya kısa tütü arasında bir seçim yapmayı sevecek.

Ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Pamuk Prenses Uzun Etekli Elbise.

mini pamuk 4 240x300 - Pamuk Prenses Elbisesi Tütü Etekli Mini Kostüm

 

Sizler için Pamuk Prenses Elbisesi‘nin yapım aşamasını küçük bir video ile göstermek istedik gelin birlikte yapım aşamasını izleyelim.

Pamuk Prenses Kostüm & Elbise Nasıl Yapılır?

 

Instagram