Çakmaktaş Çakıl Kostümü

Minik bebeğiniz büyümeye başladı ve doğum günü geldi çattı. Nasıl doğum günü kutlaması yapmalıyım? Bebeğim için hangi konsept seçmeliyim? Doğum günü pastasını nasıl seçmeliyim? işte tüm bu sorularınızın cevabı bu yazımızda, gelin birlikte en güzel doğum günü konseptini hayata geçirelim.

Nasıl Doğum Günü Kutlaması Yapmalıyım?

Günümüzde doğum günü kutlamanın artık onlarca farklı yolu var, eskiden olduğu gibi çocuğunuzun arkadaşlarını evde toplayıp yaptığı o miss gibi pastanın üzerindeki mumları üfleterek çocuğunuzun yeni bir yaşa merhaba demesine tanı olabilirsiniz veya balonlar, konfetiler ile süslenmiş bir mekanda palyaçolar eşliğinde arkadaşlarıyla doyasıya bir doğum günü organize edebilirsiniz. Bu iki seçenekte sizin için uygun değilse başka bir fikrimiz var organizasyon firmaları. Bu firmalara nasıl bir doğum günü hayal ettiğinizi tarif ediyorsunuz ve geri kalan tüm işleri onlar sizin adınıza ayarlıyor işte bu kadar basit.

Bebekler İçin Konsept Doğum Günü Önerileri?

Pan Kostüm olarak minik bebeklerde en çok tercih edilen kostümümüz tartışmasız taş devri çakmaktaş kostümü, bu kostümü dilediğiniz gibi kişiselleştire bilirsiniz, isterseniz mavi olan kuşağını siyah seçebilir, istersenizde tokayı bandana olarak tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize göre haraket edilecektir.

Doğum Günü Pastasını Nasıl Seçmeliyim?

Kocaman bir pastaya kim hayır diyebilir. Kişiye ve konsepte göre hazırlanmış bu leziz pastalar doğum gününde çocuğunuzun giydiği kostüm kadar ilgi görecektir. Konsept pasta örneklerini elimizden geldiği kadar instagram sayfamızda yayınlamaya çalışıyoruz oradan takip ederek pastalar hakkında fikir alabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Instagram: @PanCostume

Instagram