Pamuk Prenses Tasarım

Pamuk Prenses Kostüm & Elbise Nasıl Yapılır?

yeni pamuk prenses kostum - Pamuk Prenses Kostüm & Elbise Nasıl Yapılır?

Firma olarak şeffaflık ilkesini benimsediğimiz için sizlere bu eğlenceli nasıl yapılır videosunu çektik ve tüm dikim aşamalarını elimizden geldiğinice göstermeye çalıştık.

Pamuk Prenses elbisemizi 2016 yılında ilk kez görücüye çıkartmıştık. Bu elbisemiz kısa süre içinde sizler tarafından en sevilen ve en çok satanlar listemizde birinci sırada yerini aldı.

İlk elbisemizi nasıl özenle tasarlayıp dikiyorsak şuanda aynı özen ve keyifle dikiyoruz.

Kısaca Elbise Özellikleri

Elbisemizin eteklerinde 21 metre kristal tül ve 8 metre kom tül kullanıyoruz, üst bedenin vücuda temas eden her yerinde de astar kullanıyoruz böylece payet çocuklarınızı rahatsız etmiyor.

Bu ürünümüzde tarlatan kullanıyoruz ve tarlatan bedene montedir. 4 Yaş ve üzeri çocuklar için tarlatan uygun olup küçük yaşta çocuklar için önermiyoruz çünkü tarlatan ile yürüyüş sırasında rahat haraket edemiyorlar, fakat küçük yaşta çocuklar için mini etekli pamuk prenses kostümümüz mevcut tarlatansız ve mini etekli olan kostüm küçük yaşdaki çocuklar için rahat kullanılabilir bir kostüm.

İki Etek Rengi

Pamuk prenses kostümünde etek rengini tercihinize göre ister sarı renk, istersenizde kırmızı renk olarak çalışabiliyoruz. Siz doğum günü veya parti konseptinize hangi etek renginin uygun olacağını seçin biz dikelim.

Ürünün Aksesuarları

Ürünün yanında sizlere aksesuarlarını ücretsiz bir şekilde kargoluyoruz. Bu aksesuarları payetli kumaştan yapılan fiyonk şeklinde ortasında broşu olan tacı ve arka sırt detayında fiyonk şeklindeki kuşağıdır. Kuşağın iç kısmı iğnelidir istediğiniz zaman takıp çıkartabilirsiniz.

İsterseniz şimdi gelin bu kostümün nasıl yapılır videosunu birlikte izleyelim. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir lütfen çıkmadan görüşünüzü bildirin.

İyi Seyirler 🙂

Pamuk prenses tasarım ürününü incelemek için bağlantıyı ziyaret ediniz.

>> pankostum.com/pamuk-prenses-tasarim-kostum

Mini etekli pamuk prenses ürününü incelemek için bağlantıyı ziyaret ediniz.

>> pankostum.com/pamuk-prenses-mini-etekli-kostum