Çocuk Masalları

Karlar Kraliçesi Elsa ve Anna

yeni elsa kostümü - Karlar Kraliçesi Elsa ve Anna

Arendelle dağlarında, Elsa onu özel kılan buz gibi güçleri nasıl kucağa atacaklarını ve kucaklayacağını öğrendi. Kız kardeşi Anna ile Elsa, sevginin korkuyu ele geçirebileceğini fark etti ve şimdi bir ailenin sevgisinin ona verebileceği şeye sahip: mutluluk.

Elsa Kimdir?

Arendelle Kraliçesi Elsa (aynı zamanda Kar Kraliçesi olarak da bilinir), Disney’in 2013 filminin animasyon ikinci oyuncusudur. Elsa Kral Monnie’nin çocuğu ve Prenses Anna’nın ablasıdır. Arendelle’nin çağdaş yöneticisi olan ilk kız çocuğu. Yetişkinlikte kar kraliçesi.

Elsa’nın Yetenekleri

Elsa dışarıdan bakımlı, muhteşem ve ayrılmış görünüyor ama gerçekte o güçlü bir sır ile güreşen korku içinde yaşıyor. Elsa buz ve kar yaratma gücü ile doğdu. Bu güzel bir yetenek, ama aynı zamanda son derece tehlikeli. Büyüsünün neredeyse küçük kız kardeşi Anna‘yı neredeyse öldürdüğü için perili olan Elsa, kendini her zaman uyanık güçlerini bastırmaya çalışarak geçirdi. Onun yardım sever duyguları sihri tetikler, yanlışlıkla duramayacağı bir ebedi kışı kurar. Bir canavar haline geldiğinden ve hiç kimsenin kız kardeşinin bile ona yardım edemeyeceğinden korkuyor.