Kadın girişimci Derya Hatice Göğüsgeren tarafından 2015 yılında Çanakkale’de kurulan Pan Kostüm, tasarımlarını 240 ülkeye ihraç etmektedir.
Tamamı kadınlardan oluşan ekibi ile ürettiği eşsiz ve yüksek kaliteli ürünleri, 2021 yılında Çanakkale de açmış olduğu Konsept Mağazasında , kız çocukları için özel olarak üretilmiş topuklu ayakkabı ve çantalar ile kombinleyerek , çocukların hayallerini gerçekleştirmektedir.
Konsept doğum günü, parti, düğün, mevlit, vaftiz, mezuniyet, cadılar bayramı, çocuk gelinlik modelleri, yılbaşı ve daha birçok özel gün için çocukların hayran olduğu Elsa, Pamuk Prenses, Karlar Kraliçesi, Rapunzel, Unicorn, Lol Bebek, Minnie Mouse, Çakıl, Moana, Aurora, Bella, Deniz Kızı Ariel, Anna, Prenses Sofia, Kupa Kraliçesi, Alice, Sindirella, Winx, Monster High, Merida, Yasemin, Batgirl, Supergirl, Flamingo, Uğur Böceği, Kırmızı Başlıklı Kız karakter ve konseptlerine uygun tasarım prenses elbiseleri ve tütü modellerin yanı sıra özel dikim ayrıcalığı ile de kısa sürede kişiye özel çözümler sunmaktadır.
Pan; kendi tarz ve yaratıcılığıyla şekillendirdiği benzersiz çocuk modellerinde, aynı gün teslim imkanı ile farklılığını ortaya koymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.