Tasarım

Çocukların Unicorn Çılgınlığı

unicorn party theme - Çocukların Unicorn Çılgınlığı

Sizi büyülü bir ülkeye götürmek istiyoruz. Unicornların çayırlarda ve gökkuşaklarında serbestçe dağıldığı bir kara, gökleri sonsuz bir renk denizi.

Ne yazık ki, dünyanın çeşitli ormanlarına yaptığımız keşiflere rağmen, o harika araziyi henüz bulamadık. Böyle bir yer bulur bulmaz size bildiririz ama o zamana kadar, pankostum.com olarak bulduğumuz çözüm muhteşem bir unicorn elbisesi tasarlamak oldu.

Bu sihirli hisleri partiye getirmek isteyen herkes için mükemmel bir unicorn elbisesi var! Tek yapmanız gereken ne tür bir unicorn kostümü giymek istediğinizi bulmak. Uzun kuyruklu unicorn elbise veya mini tütü renkli etekli kostüm mevcut. Belki de sadece boynuzu olan sevimli bir taç istersiniz merak etmeyin o da burada.

Fırfırlı içeceklerden pastel renkli boya işlerine, spiral boynuzlu efsanevi karakter, güzellik solukluklarına, yiyecek trendlerine, moda çılgınlıklarına ve aralarındaki hemen her şeye ilham verdi. Doğal olarak, kostüm tasarımcısı olarak, unicorn kostüm fikirlerimiz ile bu ışıltılı dünyaya bizde katıldık ve gördük ki sizler tarafından bu tasarladığımız elbiseye çok güzel geri dönüşler geldi bizde buna istinaden bebekler için mini modelinide çalışmaya başladık. Mini modelimizi detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.