Stil Yaşam

Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Adams Family Costume - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Cadılar Bayramı’nı aile üyeleriyle birlikte kutlamak, mevsimin en havalı kısmı. Bugün odak noktamız Korkunç Aile Kostümleri üzerine değil, ilişkiyi sınırlamak ve herkes için mükemmel bir ilham kaynağı olmak. Bu Cadılar Bayramı kostümü fikirleri, en sevdiğiniz TV karakterlerinden canlandırılan kalabalığın bir parçası olmanıza izin verecek, o zaman başlayalım.

Deadpool

İşler iyi gidecek, ihtiyacın olan şey biraz uyum sağlamak. Bu yılın Cadılar Bayramı’nda Deadpool gibi giyinmeye ne dersiniz? Sadece ilginç bir maç oluşturmak için birbirine yapışmaya çalışın.

Deadpool Family Costume - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

The Minions

Despicable’dan bahsetmişken, bazı karakterler de filmin bir parçası ve kim onları unutabilir ki? Minions’ların tanıtımı “Ne sevimli aile kostümleri ya da sevecen! Fikirler hem yetişkinler hem de çocuklar için eklenmiştir o yüzden deneyin.

Minion Family Costume Guide - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Çakmaktaşlar

Yabba Dabba’yı yapma zamanı çünkü Çakmaktaş aileler ve özellikle küçük çocuklar için çok güzel bir seçim haline geliyor. Fred, Wilma ve Çakıl ile kostüm partisi yaparak son derece popüler serileri ortaya çıkarın. Taş çağına geri dönün, kesinlikle aileler için mükemmel bir fikirdir.

iap 640x640.1993109270 o7eu7dw2 1 - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Stormtroopers

Şimdi ailenizin kuvvet ordusunu temsil edeceği kısım geliyor. Stormtroopers rehberi ile hiçbir kimse yoluna girmeye cesaret edemez. Yıkım kuvvetlerini haneye getirin.

Family Stormtrooper guide - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Pikachu

Ailenin Cadılar Bayramı Kostüm Fikirleri’nin nerede korkutucu olması gerektiğine rağmen, bunun içine biraz da zekâ katıyoruz. Umarım eviniz sevimli Pikachu kıyafetlerini ve kıyafetlerini giymeyi umursamaz. Bir aile partisini atmanın iyi bir yolu.

Pikachu Costume - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Çılgın Hırsız

Çılgın Hırsız serisi, sosyal dikkat çekmek için mükemmel bir fikir çünkü aynı anda tüm karakterleri canlandırırken harika bir aile olacak. Yetişkinler Lucy ve Gru olabilirken, küçükler çiftin kızları gibi kıyafetler giyebilecek.

Despicable me Family Costume Idea - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Scooby Doo

Gizemi çözmeye hazır mısın? Ünlü Scooby-n-Shaggy trend kostüm koleksiyonunda çete kurma zamanı. Gizem’deki tüm karakterleri içeren yetişkinler ve çocuklar için şaşırtıcı fikirleri keşfedin.

Scooby Doo Family Costume - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

The Simpsons

Sarı olmaktan bıktınız mı? En iyi aile kostümlerini görene kadar olmaz. Simpsonlar. Tüm fikir bu yıl kolayca çekilebilir. Sadece Bart’ı boğma!

The simpons family costume - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Hayalet Avcıları

Sokakta çalışan hayalet avcıları çekmek için en iyi mevsimdir. Çabucak, en korkutucu kostümü The Ghostbusters’ı giy. Tüm aile için mükemmel bir gün geçirin.

Ghostbusters Costume Guide - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

İnanılmaz Aile

Incredibles kostüm koleksiyonuna rehberimizle inanılmaz derecede harika ve kahramanca görünün. Parmaklarınızın ucunda asılı animasyon serisine dayanarak tüm öğeleri kullanın.

Incredbiles Family Costume - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Süper Mario

Mario’nun klasik hayranı için, Mighty Plumber ve çeteleri olarak gösterilmesi için size harika fikirler gösteriyor. Oyundaki tüm sevimli aile kostümlerini kullanın. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ayrıca ebeveynlerle birlikte cosplay partisinin tadını çıkarabilirler.

Mario Family Costume - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Addams Ailesi

Son olarak, Korkunç Cadılar Bayramı Kostüm Fikirleri! Dizideki tüm favori karakterleri içeren Addams Ailesi. Bu etkinliği ultra korkunç yap!

Adams Family Costume 1 - Cadılar Bayramında Ailece Giyebileceğiniz Kostüm Fikirleri

Herkes tarafından sevilen popüler karakterleri içeren rehberimizden ilham alın. Bu rehberin izleyiciyi ve özellikle aile kostümü severleri hayal kırıklığına uğratmayacağına inanıyoruz. Bu Cadılar Bayramı Kostüm Fikirlerini sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın ve diğer tüm kostümlerimiz için pankostum.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.