Bebek Bebek Kostümleri

Bebekler İçin Doğum Günü Kostüm Önerileri

pancostume 44000190 1126056454209637 8889203927455629312 n - Bebekler İçin Doğum Günü Kostüm Önerileri

En özel ve en unutulmaz anlardan olan bir an da doğum günleridir. Özellikle çocuğunuzun doğum gününü yapmak onun büyüdüğüne şahit olmak ve en güzel zamanları onunla birlikte yaşamak dünyanın en güzel duygularından biri olabilir.

Doğum günü çocuğunun en yakını olan anne ve babalara da bu özel günde oldukça fazla iş düşüyor durumda. Maddi veya manevi çocuğunuzun her anında yanında olabilmek ve onun mutluluğu ile mutlu olabilmek için onun isteklerini elinizden geldiğince en iyi şekilde yapmalısınız. Bebeğinizin kıyafetinden tutun da hediyelik ikramlıklarına kadar en ince ayrıntıyı dahi düşünmeniz gereken bu günde yorucu dakikalar sizi bekliyor.

Bebeğinizin bu en özel gününde onun en özel kişi olması için gerekli parçalardan bir tanesi de onun kıyafetidir. Şimdi bebekler için doğum günü kostüm önerileri yazımızda size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Bebeğinizi İçin En Uygun Renkleri Seçin

Beyaz tenli ve renkli gözlü bir bebeğiniz varsa eğer, onun gözlerini ön plana çıkaracak tonlarda bir renk tercih etmek oldukça güzel bir seçim olacaktır. Bebeğinizin gözleri kahve tonlarında ise açık renkler seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra doğum günü konseptiniz var ise bebeğinizi bu renkler ile uyumlu bir şekilde de giydirebilirsiniz.

Bu şekilde bir uyum sağlamak isterseniz de dikkatleri bebeğinizin üzerine çekmek oldukça kolay olacaktır. Eğer esmer bir bebeğiniz varsa kıyafetini açık tonlarda seçerek onun bu özel gününde tatlı mı tatlı olmasını sağlayabilirsiniz.

pancostume 44000190 1126056454209637 8889203927455629312 n - Bebekler İçin Doğum Günü Kostüm Önerileri

Bebeğiniz İçin En Uygun Kıyafet Kombini

Bebeğiniz kız çocuğu ise onunla birlikte bir anne kombini yapabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Örneğin pembe tonlarda tül elbise ile abartısız ve tatlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizi uyarmak istediğimiz bir konu da bebeğiniz için iki parçalı kombinleri tercih etmemeniz olacaktır.

Çünkü bu tür bir seçim bebeğinizin üzerinde oldukça fazlalıkmış gibi durabilir. Bebeğinizin saçına da kıyafetinin renginde bir taç takarak oldukça tatlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer bebeğiniz erkekse ona günümüzde en moda kıyafetlerden biri olan şehzade kıyafetini tercih edebilirsiniz.

Kombininin devamını da şehzade tacı ve şehzade ayakkabısı ile tamamlayarak oldukça yakışıklı ve tatlı bir doğum günü çocuğu hazırlamış olursunuz. Tercihinizi bu yönde tutmak istemezseniz de günlük basit kıyafetlerden mümkün olduğunca kaçınmanızı öneririz. Örneğin günlük tişört yerine beyaz bir kısa kollu gömlek ve buz mavisi tonlarında bir şort pantolon eşliğinde tatlı bir kombin yakalayabilir kombininizin devamını ise kırmızı bir papyon ile tamamlayabilirsiniz.