Bebek Kostümleri

1 Yaş Doğum Günü Parti Teması Belirleme

1 yas dogum gunu

Deniz kızı, prenses, cadı kostümleri genellikle okul tiyatrolarında, doğum günlerinde ve çeşitli eğlence aktivitelerinde kullanılırlar. Deniz kızı, minik kızların en sevdiği kostümlerden biridir.  Kızlar, peri kızı, prenses kostümleri, hayvan figürlü kostümleri de oldukça sevimli bulurlar.

Prenses kostümleri, genellikle peri masallarında görülen prenseslerin kostümlerine göre yapılır. Çocuğunuzun bedenini belirledikten sonra farklı beden seçeneklerinden kızınıza uygun bedeni kolayca bulabilirsiniz. Prenses kostümleri genellikle kızların doğum günleri için ilk tercihtir.

Örümcek Adam kostümü, Örümcek Adam’a hayran olan erkek çocukları için ise doğum gününde kullanılacak bir tema olarak belirlenmeye idealdir. Erkek çocuklarının sıklık ile tercih ettiği spiderman kostümleri 1. Yaş gününde çekilen fotoğraflarda en güzel hatıralar olarak kalır.

Cadılar bayramı, Rapunzel, Mickey Mouse, Pamuk Prenses, Sindirella, Ben 10, Pokemon gibi çocuklar için çeşitli konseptler bulabilirsiniz. En beğendiğinizi çocuğunuzun birinci yaş gününde tema olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarınızı da bu temaya uygun şekilde kostümler ile giydirebilir ve mükemmel anılara imza atabilirsiniz.

Kız Çocukları İçin İlk Yaş Günü Temaları Nelerdir ?

Kız çocukları çeşitli prensesleri, perileri, cadıları ve sevimli hayvanları çok severler. Onların ilgisini çeken en güzel çizgi film veya oyun karakterleri ilk yaş günlerinde tema olarak seçilebilir. Çocuklarınız bir yaşına kadar televizyon izlememiş ise, onlara gösterdiğiniz masal kitaplarından da nelere ilgi duyduklarını tahmin edebilirsiniz. Buna uygun tema seçimi yaparak kızlarınızı mutlu edebilirsiniz. Onlara ileride bakacakları şahane fotoğraflar çekebilirsiniz.

Kızlar için en çok tercih edilen yaş günü temaları Külkedisi, Elsa, Rapunzel, Barbie, Winx, Deniz Kızı gibi sevimli karakterlerdir. Ayrıca çocuklarınıza ilk yaş gününde Hello Kitty, Tom ve Jerry Mickey ve Minnie Mouse, Unicorn gibi hayvan odaklı temalar da kullanabilirsiniz.

kız çocuk doğum günü teması 1024x683 - 1 Yaş Doğum Günü Parti Teması Belirleme

1. Yaş Gününde Erkekler İçin Tema Fikirleri

Süpermen kostümleri genellikle erkek çocukların ilk tercihidir. Süpermen kostümleri için farklı stiller ve seçenekler vardır. Stiller arasında dilerseniz çocukların evde giymesi için uygun bir spor giyim tarzı olan 3 parçalı bir stil seçebilirsiniz veya daha şık bir kostüm de satın alabilirsiniz.

Süpermen dışında, Spiderman, korsanlar, Fred Çakmaktaş, Aslan Kral, Süngerbob gibi çeşitli karakterler erkekler için tercih edilen temalar arasındadır.

erkek ik doğum günü  - 1 Yaş Doğum Günü Parti Teması Belirleme

Temalara Uygun Kostümler

Süper kahraman kostümleri, çocukların çizgi filmlerde gördükleri hemen hemen tüm kahramanlar için özel seçenekler sunar. Ayrıca masal kahramanlarının da rol aldığı süper kahraman kostümleri çocukların ilgisini çekiyor. Çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız ya da etkinlikte bir süper kahraman kostümü giymeniz gerekiyorsa, seçenekler arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Arı kostümü, çocuklar için çok sevimli bir tasarım kullanıyor. Arı kostümü parçası kostümün arka kanatları ve ön kısmıdır. Arı kostümündeki kanatları kolayca çıkarıp takabilirsiniz. Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olduğu için çocuğunuzun kıyafetlerini rahatlıkla giyebilmesini sağlayabilir. Arı kostümünde alt kısımdaki kız için de püsküllü etek detayı kullanılmıştır. Kostümün içindeki kanatlar size kostümle birlikte gönderilir.

Tavşan kostümleri her yaştan insan için farklı seçenekler sunar. Tavşan kostümlerinde özellikle bebek kostümlerinde tavşan kostümleri önlük şeklinde hazırlanır ve şapkalarının kulakları vardır. Çocuklar için tavşan kostümleri farklı stil ve renklerde mevcuttur. Tulum, tavşan şapkası ve pati şeklinde hazırlanan kostümler. Tavşan tulumu oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir ve çocuğunuz için vazgeçilmezdir.